Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 91 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


Albánská administrativa brání dovozu bezplatných učebnic do srbských škol na Kosovu PDF Tisk Email

Úterý, 2. 9. 2014 Zástupce ministra pro sovětu, vědu a technologický rozvoj srbské vlády Ljubiša Antonijevič oznámil 1.9.2014, že na administrativním hraničním přechodu Jarinje na Kosovu jsou albánskou stranou zadržovány kamiony s bezplatnými učebnicemi, určenými pro srbské školy na Kosovu a Metochii. Prý kvůli "technickým problémům".

Jde o učebnice, které v Srbsku vydává největší akreditovaný vydavatel 'Zavod za učebnike' a několik učebnic je od soukromých vydavatelů, kteří vyhráli státní tendry na učebnice. Měly být mezi žáky distribuovány při zahájení školního roku.

Celý článek...
 
Obchod UÇK s lidskými orgány: prohlášení SITF a krytí UÇK Tisk Email

Sobota, 30. srpna 2014 / Nebojša Malić

alt

Toto je kritický článek ke zprávě, která je uveřejněna na této stránce níže. Vedoucí představitelé západních zemí se snaží za každou cenu před svými voliči zatajit, že celou dobu kosovského konfliktu i další léta po něm podporují krutou a bezohlednou kamarilu gangsterů, kterým věnovali dokonce část evropského území - Kosovo a Metochii.

Na konci července 2014 oznámila „Zvláštní vyšetřovací komise“ (SITF) výsledky zkoumání


Celý článek...
 
Prohlášení hlavního žalobce Zvláštní vyšetřovací komise z 29. července 2014 Tisk Email

Úterý, 19. srpna 2014Pozadí

V září 2011 byla Evropskou unií zřízena Zvláštní vyšetřovací komise (Special Investigative Task Force – SITF), aby provedla podrobné trestní vyšetřování obvinění, která byla obsažena ve zprávě Dicka Martyho, zpravodaje Rady Evropy. Byl jsem jmenován hlavním žalobcem, jenž stojí v čele SITF, a na své místo jsem nastoupil o měsíc později – v říjnu 2011.


Celý článek...
 
Vedoucí politikové v Kosovu čelí stíhání za zločiny proti lidskosti Tisk Email

Středa, 30. července 2014Vedoucí politické osobnosti v Kosovu čelí žalobě u mimořádného soudu EU za zločiny proti lidskosti, včetně zabíjení, únosů, sexuálního násilí a dalších zločinů spáchaných na srbské a romské menšině. Vyplývá to z tři roky trvajícího vyšetřování, které vedl hlavní prokurátor soudu. Zprávu o něm v úterý zveřejnil v Bruselu Clint Williamson, americký prokurátor jmenovaný Evropskou unií v roce 2011, aby vyšetřoval etnické očišťování, k němuž docházelo v Kosovu poté, co r. 1999 ukončilo NATO tamější konflikt.

Williamson nejmenuje jednotlivé konkrétní osoby, ale charakterizuje je jako "vysoké činitele bývalé Kosovské osvobozovací armády, kteří bojovali proti srbskému režimu Slobodana Miloševiče.

Celý článek...
 
Otevřený dopis ruskému lidu - udeřte je tím, čemu nejlépe rozumějí! Tisk Email

Sobota, 26. července 2014Na srbském internetu obíhá text, jehož autor se skrývá pod pseudonymem Voron Ravenski. Shrnuje zkušenosti, jak ze srbského národa, bojovníka za svobodu a ochránce multietnické, multireligiózní sociálně založené společnosti, udělaly státy NATO a vlastní 5. kolona médií, nevládních organizací a kolaborujících politiků zbídačený, poslušný a·nemohoucí národ potácející se v·chronické krizi. Text bude jistě zajímavý i pro všímavého českého čtenáře, který už ví, že vše, co je popisováno v·textu se dnes na Ukrajině již děje.

---

Vším, co se nyní děje v Novorusku jsme si již prošli. Nejlépe ze všech na světě jsme pocítili akce, taktiky a strategie onoho zlého vládce.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL