Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 106 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


Hlavní žalobkyně mise EU v Kosovu Novotná je prý podezřelá z korupce Tisk Email

Čtvrtek, 30. listopadu 2014Hlavní žalobkyně justiční a policejní mise Evropské unie v Kosovu (EULEX), Češka Jaroslava Novotná je údajně podezřelá z braní úplatků za zastavení trestního stíhání v nejméně třech případech. Tvrdí to kosovský list Koha Ditore s odvoláním na informace jiné prokurátorky EULEX Marie Bamiehové. Mise toto podezření prozatím nechce komentovat.

Kromě Novotné je prý z této korupce podezřelý také bývalý hlavní soudce EULEX, Ital Francesco Florit.
Celý článek...
 
Putin v Bělehradě? Boj o Srbsko pokračuje. NOVÉ: Lavrov návštěvu potvrdil Tisk Email

Středa, 15. října 2014  Ruský ministr zahraničí v pátek 26. září potvrdil návštěvu prezidenta Vladimira Putina v Bělehradě na oslavách sedmdesátého výročí osvobození. Mimo jiné uvedl, že ruský prezident přijíždí do Srbska, aby utužil vzájemně dobré vztahy. Velvyslanec USA na tuto skutečnost reagoval podrážděně a ruský velvyslanec nenechal jeho slova bez komentáře.


Celý článek...
 
Kosovo a Ukrajina: podobnosti a rozdíly Tisk Email

Středa, 24. září 2014  / Neil ClarkJeště před uzavřením příměří na Ukrajině napsal britský novinář Neil Clark zajímavé srovnání ukrajinského a kosovského konfliktu.

V nedávné době podnikly přinejmenším dvě země v Evropě „protiteroristickou“ vojenskou operaci proti „separatistům“, nicméně se jim dostalo velmi rozdílných reakcí ze strany západních elit.

Celý článek...
 
Kosovo není bezpečné ani pro Albánce - novináři Duriqimu "uložili" trest smrti stětím ... Tisk Email

9. 9. 2014 / Miodrag Novakovič"Reportéři bez hranic" zdůrazňují, že Kosovo je zařazeno na osmdesáté místo na světě co se týče svobody sdělovacích prostředků ... Z toho všeho je také zřejmé, že hlava mladého novináře Vizara Duriqiho (čtěte Vizara Duričiho), a její postavení mezi jeho rameny je velmi nejistá - protože jeho bezpečnost je v rukou včerejších albánských teroristů z řad zločinecké UÇK.

Ve svém článku o případu novináře Vizara Duriqiho ze samozvané republiky "Kosovo" píše ruská agentura ITAR-TASS. Tento novinář nedávno napsal článek o extremistických islamistických skupinách z Kosova a způsobu jejich "dobrovolného rekrutování" bojovníků do Sýrie a Iráku.

Celý článek...
 
Akce 'Polštáře pro Obrenovac' ve fotkách Tisk Email

Úterý, 2. září 2014Vážení přátelé, vážení dárci.

Ve dnech 25. a 26. srpna 2014 naše kolegyně Adriana Markevšvičová s pomocí svých dvou dcer znovu rozdávala radost a pomoc v zaplaveném sídlišti "Bratří Jugovićů" v Obrenovci. V této čtvrti města je katastrofálními letními záplavami zničeno přes 120 domovů. My bohužel nemůžeme pomoci všem, nejsme bohatý spolek a naši sponzoři jsou většinou ne příliš movití lidé. Zato s velkým srdcem. Ale i malá pomoc a projevená účast a je mnohdy důležitější než bůhví jaké dary.


Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL