Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 427 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


SBÍRKA - POMOZTE VYTOPENÝM INVALIDŮM a VETERÁNŮ Tisk Email

Pátek, 27.března 2015

SBÍRKA - POMOZTE VYTOPENÝM VÁLEČNÝM INVALIDŮM a VETERÁNŮ

číslo účtu – 989 111/ 5500Loni v létě postihly jihosrbský Obrenovac a další města na řece Sávě velké záplavy. Přinesly hodně neštěstí a zničily mnoho hodnot. Město Obrenovac bylo mnoho dní pod vodou a dodnes se z katastrofy, která jej postihla, vzpamatovává. Naše sdružení již loni organizovalo dovoz potřebných věcí – balené vody, desinfekčních a čisticích prostředků, nářadí. Součástí sbírky byla i akce ´Polštář pro Obrenovac´- sbírka na nákup nových polštářů a dek pro vyplavené. Nyní se na nás obrátili místní lidé s prosbou, zda bychom nepomlohli válečným veteránům a invalidům s obnovou vybavení jejich společesnkého centra.

Celý článek...
 
Pietní shromáždění 24.3.2015, Praha, Mostecká ulice Tisk Email

Pátek, 27. března 2015V úterý 24. března 2015 se sešli Přátelé Srbů na Kosovu a pražská veřejnost před budovou velvyslanectví Srbské republiky, aby vzpomněli nevinných obětí agrese států NATO proti Jugoslávii. Sešlo se odhadem kolem sta lidí.

Přesně ve 20,00 hod, kdy v roce 1999 dopalu první bomby a americké křídlaté rakety Tomahawk na vojenské i civilní cíle v Srbsku a Černé Hoře, zazněly první projevy řečníků. Postupně vystoupili poslanec za ČSSD ve Sněmovně Parlamentu ČR Jaroslav Foldyna,

Celý článek...
 
DATUM, NA KTERÉ CIVILIZOVANÝ SVĚT NESMÍ ZAPOMENOUT Tisk Email

Pondělí 23. března 2015 / Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.To datum je 24. březen 1999, kdy se NATO, na základě výmyslů svých vůdců a jejich dezinformací o událostech na Kosovem, stalo svou činností vlastně zločineckou, barbarskou organizací. Jak jinak nazvat nevyprovokovanou skutečně krvavou agresi proti tehdejší „malé Jugoslávii“ (Srbsko + Černá Hora), která znamenala 78 dnů a nocí bombardování (denní průměr bombardování byl 10 hodin !),

Celý článek...
 
Srbský politik, nekompromisní a ostrý řečník, který strávil téměř dvanáct let ve vězení haagského tribunálu pro bývalou Jugoslávii – Vojislav Šešelj. Nedávno poskytl ParlamentnímListům.cz, jako jedinému českému médiu, obsáhlý a otevřený rozhovor. Na svobo Tisk Email

Sobota. 28. února 2015 / rozhovor vedl Radim PanenkaSrbský politik, nekompromisní a ostrý řečník, který strávil téměř dvanáct let ve vězení haagského tribunálu pro bývalou Jugoslávii – Vojislav Šešelj. Nedávno poskytl ParlamentnímListům.cz, jako jedinému českému médiu, obsáhlý a otevřený rozhovor. Na svobodu dočasně propuštěný politik hovořil nejen o své kauze, komentoval srbskou politiku, světové dění včetně činnosti USA a Ruska a nevynechal ani Česko a našeho prezidenta Miloše Zemana či pohled na exprezidenta Havla.
Celý článek...
 
Dopis médiím - Srebrenica je jedna velká lež - čtěte! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vaclav Dvorak   
Úterý, 24 Únor 2015 23:23

Středa, 25. března 2015Přinášíme vám otevřený dopis adresovaný velkým českým mediálním agenturám, televizním stanicím a redakcím velkých deníků vycházejících v České rpeubllice. Autoři dopisu upozorňují české novináře, že tzv. ´masakr ve Srebrenici´ je velká propagandistická lež. K dopisu byla přiložena kniha švýcarského autora Aleksandra Dorina - český překlad, která na základě faktů ´srebrenickou lež´ vyvrací. Kniha je napsána a zdrojována tak, aby jí porozuměli i novinář a komentátoři současného českého mainstreamu.

Vážené dámy, vážení pánové!

Aktualizováno Pondělí, 07 Březen 2016 20:09
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL