Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 1475 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


Blahopřání k pravoslavným Velikonocům Email

Všem pravoslavným věřicím přejeme krásné a klidné prožití velikonočních svátků občanské sdružení Přátelé Srbů na Kosovu.

 

Tuto fotografii pořídila dívka Jovana z Orahovce.

 
Kosovská bitva na Facebooku Tisk Email

NOVÁ INTERNET VÁLKA MEZI SRBY A ALBANCI ZUŘÍ NA NEJZNAMĚJŠÍ INTERNETOVÉ STRANCE

Kosovská bitva na Facebooku

Albánci otevřeli skupinu, která šíří nenávist k Srbům, více než 5000 Albánců každodenně plive po srbském a romském národu. Srbové odpověděli založením svého klubu na kterém je více než 18 300 členů.

Skupina Albánců založila svůj klub „Sazím na to, že najdu milion lidí, kteří nenávidí Srby.“ Velmi brzy poté skupina měla asi 5000 Albánců, většinou z Kosova, kteří šířili nenávist nejhoršího druhu. Podle dostupných údajů tuto skupinu založili Gjaku Shqiptar a Enea Agastra, kteří jsou administrátoři a zbývající  zakladatelé - Li Ku, Vershim Kastrati, Burim Bajgora, Marco J. Ndrecaj,Vigan Beqiri, Çlirim Zymberi , Sam Brecker, se podepisují hlavně jako „nenáviditelé Srbů.“

Celý článek...
 
Neznámí pachatelé vykradli utečenecký tábor ve vesnici Živinjane Email

Rádio KiM: Neznámí pachatelé se vloupali do chat a obytných kontejnerů v utečeneckém táboře ve vesnici Živinjane v prizrenské oblasti, uvedl pro rádio KiM koordinátor opštiny Prizren Miodrag Lazić. V čase vloupání nebyl v chatách ani kontejnerech nikdo, sdělil Lazić. „Největším problémem je, že v tomto táboře není teď nikdo ubytován. Lidé odešli do utečeneckých táborů v centrálním Srbsku, aby tam strávili zimu. V tomto táboře nechali své věci, protože se sem chtěli po skončení zimy vrátit a pokračovat v boji za obnovu svých domů. V táboře se nacházel agregát, kanistr na palivo, drobné spotřebiče a další.“ uvedl Lazić.

 
Kosovská osvobozenecká armáda mučila civilisty v Kosovu a Metochii PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 15 Duben 2009 10:02

Deník „Politika“ 9. Dubna 2009:

BBC: Kosovská osvobozenecká armáda mučila civilisty na Kosovu a v Metochii

 Mezi 2000 nezvěstných osob jsou Srbové, Albánci a Romové, uvádí prameny této mediální instituce z Londýna.

Po obsáhlém vyšetřování provedeném v Kosovu a Metochii a v severní Albánii dospěl zpravodaj BBC k závěrům, že příslušníci kosovské osvobozenecké armády (UÇK) unášeli, mučili a v některých případech též zabíjeli civilisty během nepokojů v roce 1999, ale i později. Podle odhadů jsou mezi těmito dvěma tisíci nezvěstných kosovští Srbové, Albánci a Romové, uvádějí prameny BBC.


Snímek místa kde byly spáchány válečné zločiny

Aktualizováno Sobota, 17 Březen 2012 15:51
Celý článek...
 
Zemětřesení v okolí Peći Email

Dnes  v 11:42 hod., bylo asi 10 km severně od města Peć zaznamenáno zemětřesení o síle 3,5 stupňů Richterovi škály,což odpovídá intenzitě zemětřesení 5 stupňů Mercalliho stupnice, jak oznámil službu konající pracovník srbského seismologického ústavu Branko Dragičević.

V důsledku tohoto zemětřesení nedošlo ke zraněním ani k materiální škodě

 
<< Začátek < Předchozí 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL