Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 721 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


Necenzurovné obrazy z dějin Kosovo a Metohije - Zavěr Email

            Posledních 20 let ukázalo špinavou roli Západu (USA,  NATO, prodejná Evropská unie), při zničení prosperující, multietnické Jugoslávie. Bylo to na jaře 1999 během gangsterské 78 dnů trvající agrese NATO proti „malé“ Jugoslávii, (tj. Srbsko + Černá Hora, FRJ = SRJ), bez mandátu OSN, na základě výmyslů, s rozsáhlým ničením, zabíjením, ekologickou katastrofou, při oloupení Srbska o jeho ikonu státnosti a pravoslaví, Kosovo a Metohiji (Kosmet).

Celý článek...
 
Bomba před supermarketem Email

V severní části Kosovské Mitrovice, před vchodem jednoho supermarketu byla nalezena nevybuchlý ruční granát, který později deaktivovala skupina KFOR.Velitel policejní stanice v severní části Kosovské Mitrovice, Milija Milošević, nahlásil tiskové agentuře Tanjug, že bomba, nalezená dnes ráno po šesté hodině ranní, byla deaktivována na místě příslušníky speciální jednotky KFOR, kteří se na místo dostavili krátce po ohlášení nálezu.

Celý článek...
 
Diplomatické vítězství Srbska Email

Islámské státy neuznaly Kosovo

Ministr zahraničí Republiky Srbsko Vuk Jeremić řekl, že na ministerské schůzi Organizace islámské konference v Damašku minulý týden nebyl přijatý návrh rezoluce Saúdské Arábie, která vyzývala islámské státy, aby uznaly nezávislost Kosova.

„Rezoluce, kterou navrhla Saúdská Arábie, vyzívající muslimské země k uznání nezávislosti Kosova, byla po obtížných diplomatických jednáních upravena pozměňovacími návrhy, které podaly Sýrie, Egypt, Azerbajdžán, Alžírsko a další země, tak, že již neobsahuje výzvu islámským státům k uznání Kosova, ani v ní nejsou žádné další odvolávání na státnost Kosova,“ upřesnil ministr Jeremić. Zdůraznil, že je to další důležité diplomatické vítězství  Srbska.

Celý článek...
 
První oběť hemoragické horečky na Kosovu Email

Politika

PRIŠTINA – Albánka Sevdije Krueziu z obce Mlečane u Mališeva na Kosovu zemřela na hemoragickou horečku, ohlásily tiskové zdroje v Prištině. Dále uvádějí, že stejnou nemocí je nakažen i její manžel.

Sevdije Krueziu zemřela před dvěma dny na Infekční klinice v Prištině, píše deník „Koha ditore“ a dodává, že hemoragická (krvácivá) horečka si vyžádala svou první oběť a to i přesto, že kosovské zdravotní instituce ubezpečovaly, že jsou na střet s touto nemocí připraveny.

Celý článek...
 
Albánci kamenují srbská auta Email

Po událostech v Kosovské Kamenici, kdy Srbové blokovali silnici u obce Korminjane, dochází stále častěji k útokům na Srby projíždějící albánskými vesnicemi ležícími na hlavních silničních tazích.

Nejčastěji jsou kamenována auta se srbskou poznávací značkou projíždějící obcí Dobričane na silnici spojující obce Gnjilane a Bujanovac.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL