Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 2254 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv


Rozhovory s Albánci po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora Email


Srbsko proti nezávislosti Kosova a Metohie bude bojovat diplomatickými a právními prostředky a rozhovory s Albánci jsou možné  po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvoru, řekl prezident Republiky Srbsko Boris Tadić.

„Srbsko nikdy neuzná nezávislost Kosova, bude proti ní bojovat diplomatickými a právními prostředky, bez vyvolávání válečních konfliktů. Po rozhodnutí Mezinárodního soudního dvoru jsou možné rozhovory s kosovskými Albánci s cílem dosáhnout kompromisního řešení,“ vyjádřil se srbský prezident Boris Tadić v rozhovoru pro francouzskou televizi France 24.

Celý článek...
 
Ruská analýza nezávislosti Kosova Email


Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Dokument, který Rusko poslalo Mezinárodnímu soudnímu dvoru v Haagu, představuje právní analýzu jednostranného vyhlášení nezávislosti Kosova z hlediska mezinárodního práva a rezoluce Rady bezpečnosti OSN.

Bývalý velvyslanec Ruské federace v Bělehradě Alexandr Alexejev (Александр Николаевич Алексеев) se vyjádřil, že dokument, který Rusko poslalo Mezinárodnímu soudnímu dvoru je „právní analýza neplatnosti  jednostranného vyhlášení nezávislosti Kosova z hlediska mezinárodního práva a rezoluce Rady bezpečnosti OSN.“

Celý článek...
 
Albánci postupně odstrańují srbské hroby Email

Více než 100 kosovských Srbů, kteří nyní žijí v centrálním Srbsku, přijelo dvěma autobusy za doprovodu kosovské policie v sobotu na zádušní svátky navštívit pravoslavný hřbitov v Djakovici.Vzpomínkovou mši na hřbitově sloužil otec Ilarion, duchovní kláštera Visoki Dečani. Poté bývalí kosovští Srbové za organizace kosovské policie navštívili ještě pravoslavné hřbitovy v Prizrenu a Uroševci.

Celý článek...
 
Deset let od Kumanovské dohody Email
Středa, 10 Červen 2009 20:03

Před deseti lety přesně na den byla podepsána Kumanovská dohoda, která ukončila útok NATO proti  tehdejší Svazové republice Jugoslávii (dnešní Srbsko a Černá Hora) a podle které se jednotky armády a  policie stáhly z Kosova a Metochie. V rozporu s rezoluci č. 1244 Rady bezpečnosti OSN, albánská menšina 17. února 2008 nelegálně vyhlásila nezávislost Kosova.Podepsáním vojensko-technické dohody 9. června 1999 v makedonském městě Kumanovo byl ukončen útok sil NATO proti  bývalé Svazové republice Jugoslávii. Srbské síly se v následujících čtyřech dnech stáhly z Kosova a Metochie.

Celý článek...
 
Nová kniha prof. Rajka Dolečka Email
 

Dne 9. června 2009 se v Brně bude konat křest a autogramiáda nové knihy prof. Rajka Dolečka Necenzurované obrazy z dějin Kosova a Metohije. Křest se uskuteční od 17,00  v sále Vojenské akademie, Tučkova 23 (vchod z ulice Zahradníkova).

Další prezentace knihy proběhne dne 11. června 2009 v Ostravě od 17,00 v Domu knihy LIBREX, Smetanovo náměstí 8. Knihu vydalo brněnské nakladatelství Para Bellum. Všichni jsou srdečně vítáni.

 
<< Začátek < Předchozí 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL