Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 127 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Vražda Ivanoviče: Reakce Prištiny je nepřijatelná, žádný zájem najít vraha Email

Sobota, 20. ledna 2018 / messinSrbský ministr vnitra Nebojsa Stefanovič prohlásil, že reakce kosovského premiéra Ramushe Haradinaje byla „zcela nepřijatelná“.

Jak již dříve uvedla televizní stanice Prva TV, Priština rozhodně odmítla Bělehradu spolupráci při vyšetřování vraždy srbského politika Olivera Ivanoviče.

Stefanovič ve čtvrtek odpoledne řekl, že reakce Haradinaje a ministerstva spravedlnosti v Prištině je „zcela nepřijatelná“.
„Tato reakce klíčových institucí v Prištině jasně ukazuje, že není žádný zájem nalézt a potrestat vrahy, ani provést profesionální vyšetřování, protože to by muselo zahrnovat veškeré vyšetřovací orgány, které by mohly pomoci najít pachatele a organizátory tohoto zločinu,“ řekl.

Dodal, že je zde zřejmá snaha odvést pozornost veřejnosti, ztížit vyšetřování, zabránit odhalení skutečných motivů vraždy a nalezení všech odpovědných osob za tento čin.

„Navzdory všem žádostem k EULEX a UNMIK o zapojení vyšetřovacích orgánů Srbska do vyšetřovacího procesu postrádáme jakoukoliv reakci těchto mezinárodních institucí. Zvláště znepokojující je bezprecedentní praxe, kdy EULEX neprojevuje dostatečnou aktivitu při vyšetřování zločinů tohoto druhu,“ uvedl Stefanovič.

Dodal, že Srbsko stále trvá na tom, aby se jeho prokuratura, policie a vyšetřovací orgány mohly účastnit vyšetřování.

„Domníváme se, že pouze tímto způsobem můžeme dospět k úplné pravdě, pachatelům a těm, co dali příkaz a zabránit tomu, aby zůstali nepotrestaní,“ řekl ministr.


Překlad Messin

Zdroj